شبهه شناسی آموزش مجازی راهنمای مقایسه ای ایمان کلاس

آموزش نحوه پرداخت هزینه های دوره

شما برای پرداخت هزینه دوره های آموزشگاه تخصصی اندیشه،‌ (برای آشنایی با علت این هزینه اینجا کلیک کنید) ابتدا بخش های مختلف فرم پرداخت را که در صفحه پرداخت آموزشگاه و نیز در انتهای همین آموزش که در پایین صفحه قابل مشاهده و دسترسی است، مانند نمونه زیر پر کنید:

 

سپس به صفحه تراکنش منتقل می شوید. در صفحه تراکنش روی دکمه سبز رنگی که در کنار آن تصویر یک سبد وجود دارد، مانند تصویر زیر کلیک کنید:

 

 

 

در مرحله بعد وارد صفحه سامانه پرداخت ملی شاپرک می شوید. در این صفحه اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود را وارد نمایید.

توجه: در صورتی که از گوشی موبایل خود برای پرداخت استفاده می کنید، هنگام ورود اعداد صفحه کلید گوشی را در حالت انگلیسی قرار دهید.

 

شما برای پرداخت اینترنتی باید رمز دوم کارت اینترنتی خود را داشته باشید که این رمز از طریق خودپردازهای بانک مربوط به هر کارتی، قابل دریافت است.

پس از تکمیل اطلاعات فرم به پایین صفحه رفته و روی دکمه پرداخت کلیک کنید:

pard004

 

در مرحله بعد به صفحه ای منتقل می شود که اطلاعات پرداخت را به شما نشان می دهد. پس از مشاهده این صفحه، در صورتی که اطلاعات پرداخت مورد تایید شما بود، روی دکمه تکمیل خرید کلیک کنید.

pard005

در مرحله آخر شما به صفحه ای از سایت آموزشگاه که قبل از شروع پرداخت در آن بودید باز می گردید و پیام موفقیت در پرداخت به شما نشان داده می شود.

 

در نهایت پس از اتمام مراحل پرداخت که بسیار آسان و سریع است، کد پیگیری تراکنش را یادداشت کنید و همراه با نام خانوادگی خود، برای ما(در تلگرام) ارسال نمایید تا در حساب شما منظور گردد.

اطلاعات پرداخت خود را در جایی ذخیره کنید تا در پایان دوره، وقتی سیر مطالعاتی خود را به پایان رساندید، اطلاعات خود را جهت ارسال برای ما داشته باشید و بتوانیم  مبلغ پرداختی را به شما برگردانیم.

روش دوم پرداخت:

شما علاوه بر روش فوق همچنین می توانید از طریق خودپرداز، مبلغ دوره را به شماره کارت زیر به نام سید محمد رضا حسن زاده طباطبایی واریز نمایید:

۶۰۳۷   ۹۹۷۳   ۷۵۷۰   ۰۵۳۲

به نام سید محمد رضا حسن زاده طباطبایی

سپس از رسید واریز خود عکس گرفته و آن را همراه با نام و نام خانوادگی خود در تلگرام برای ما ارسال کنید.

 

 

بیشتر بدانید:

 

 

********************************

 

فرم پرداخت آسان و سریع پرداخت شهریه (حق ثبت نام) دوره

http://channel313.ir/wp-content/uploads/2016/11/mazayaye-ozviyat.jpg

تومان

اگر با گوشی تلفن همراه پرداخت می کنید، هنگام وارد کردن اعداد، صفحه کلید شما باید در حالت انگلیسی باشد.

پس از پرداخت، مشخصات خود را از طریق تلگرام (کلیک کنید) به همراه کد پیگیری و دوره انتخابی اعلام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.