شبهه شناسی آموزش مجازی راهنمای مقایسه ای ایمان کلاس

دوره آموزش کاربردی تعبیر خواب

 

آیا تا به حال شده که برای تعبیر خواب های خود سراغ یک معبر متخصص را بگیرید و هیچ کسی را پیدا نکنید.. ما مشکل شما را آسان کرده ایم..

از این به بعد

خواب های شیرین خود را خودتان تعبیر کنید..

در دوره ما شرکت کنید و:

با شبهاتی که مربوط به خواب و تعبیر خواب وجود دارد آشنا شوید
قوانین تعبیر خواب را یاد بگیرید
بعد از شرکت در این دوره دیگر نگران تعبیر خواب های خود و اطرافیانتان نباشید.

یاد بگیرید که هر خوابی چه تعبیر دارد

با تعبیر خواب مبتنی بر قرآن و روایات صحیح آشنا شوید

با روش استخراج تعبیر خواب از روایات و آیات قرآن آشنا شوید

و تعبیر بسیاری از خواب های رایج را یاد بگیرید..

دوره ای کاربردی، مورد نیاز و فوق العاده که برای اولین بار در فضای مجازی برای عموم برگزار می شود

 

دوره آموزش کاربردی تعبیر خواب:  | تاریخ شروع: بیست و هشتم شهریور ۹۶ .

این دوره آموزشی پیش از این نیز یک بار با شهریه ۹۹ هزار تومان برگزار شده است و اکنون با تخفیفی استثنائی در دسترس شماست

شهریه دوره: ۲۰ هزار تومان

لینک ورود به کلاس بعد از مرحله پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد

برای پرداخت مستقیم با موبایل (کد USSD): با گوشی خود کد زیر را شماره گیری کنید:

‎*۷۸۸*۹۷*۷۸۸ ۸۸۸#

 ………..

ورود به کانال توضیحات دوره

و پاسخ به تمام سوالات شما درباره این دوره

……

چرا کتاب ها، نرم افزارها و سایت های تعبیر خواب موجود قابل اعتماد نیستند؟ در فایل صوتی زیر با برخی از اشکالات این منابع آشنا شوید:

در این دوره ثبت نام کنید و سه هدیه باارزش دریافت کنید

 https://cakesaz.com/wp-content/uploads/2017/07/gift-08.jpg

هدیه اول = پنجاه هزار تومان

همه می توانند از این هدیه استفاده کنند اما

مفید برای دبیران آموزش و پرورش و والدینی است که دانش آموز دارند،

با شرکت در دوره تعبیر خواب ما لینک شرکت در کارگاه تربیت اعتقادی دانش‌آموزان(با شهریه ۵۰ هزار تومان) را به شما هدیه می دهیم تا رایگان استفاده کنید

در کارگاه تربیت اعتقادی دانش آموزان، تکنیک ها و روش هایی عالی، روانشناسانه و پیشرفته برای تربیت اعتقادی دانش آموزان و فرزندان شما ارائه می شود. تکنیک ها و نکات ناب این کارگاه را که با رویکرد عملی و کاربردی گفته می شود را در کمتر جایی می توانید پیدا کنید.
برای آشنایی با این کارگاه می توانید اطلاعات مربوط به آن را از این جا مورد مطالعه قرار دهید. بعد از ثبت نام از طریق سایت،‌ به صورت خودکار لینک کارگاه تربیت اعتقادی به رایگان در اختیار شما قرار داده می شود.
 اگر تربیت اعتقادی کودکان، نوجوانان و دانش آموزان، برای شما هم مهم است،‌ این موقعیت را از دست ندهید..

…………

 

 

چرا دوره تعبیر خواب را برگزار می کنیم:

زیرا:

 1. کتاب های تعبیر خواب معروفی که در اینترنت و کتاب فروشی ها وجود دارد و مردم از آن ها استفاده می کنند، معتبر نیستند. این کتاب ها اشکالاتی جدی دارند که در این دوره با برخی از این اشکالات آشنا خواهید شد.
 2. بیشتر معبرین و نویسنده هایی که کتاب های تعبیر خواب موجود به آنان نسبت داده می شود، مسیحی یا از اهل سنت و از علمای وهابیت هستند(مانند عبدالله بن جبرین و ..).
 3. یکی از راه هایی که فرقه های انحرافی از آن برای فریب دیگران استفاده می کنند، خواب و تعبیر خواب است.
 4. به دلیل عدم دسترسی به معبرین خواب با اندیشه صحیح، بهترین راه این است که یاد بگیریم، خودمان با قرآن و با تکیه بر مکتب اهل بیت علیهم السلام، خواب های خود و اطرافیانمان را تعبیر کنیم.

در فایل صوتی زیر متوجه خواهید شد که علم تعبیر خواب یک علم آموختنی و اکتسابی است.

آیا کتاب معروف تعبیر خواب ابن سیرین می تواند جایگزین این دوره برای ما باشد؟

 

خیر. تعداد زیادی از کتاب های تعبیر خواب موجود در اینترنت و کتاب فروشی ها، کتاب هایی هستند که هر کدام به نحوی به تعبیر خواب ابن سیرین باز می گردند. کتاب تعبیر خواب ابن سیرین منسوب به ابوبکر محمد بن سیرین بصری (۳۳ ق) از فقهای برجسته اهل سنت است که مسلمانان اهل سنت برای او اعتبار زیادی قائل هستند اما این شخص در بین علمای شیعه اعتباری ندارد.

سوای این که کتاب های منسوب به ابن سیرین بر اساس مبانی اهل سنت است و تعبیر خواب های نسبت داده شده به او تفاوت های فراوانی با تعبیر خواب های امامان شیعه علیهم السلام دارد، کتابی که امروزه از او در دست است، نیز از کتاب دیگری گرفته شده و در حقیقت ابن سیرین معبری است که حتی یک خواب هم تعبیر نکرده است. او اصلا با تعبیر خواب مخالف بوده است.

تعبیر خواب حُبیش بن ابراهیم:

جمال الدین بدیع الزمان ابوالهول حُبیش بن ابراهیم تفلیسی (۶۲۹ ق) معروف به حُبیش تفلیسی نویسنده کتاب کامل‌التعبیر ابن سیرین به فارسی است که می توان گفت اصلی ترین نسخه تعبیر خواب ابن سیرین توسط همین فرد امروزه منتشر می شود.

«.. بی تردید متنی که به این سیرین منسوب است تنها تحریری است از کتاب ابوسعد خرگوشی که دقیقاً روشن نیست چگونه و چه زمان بر اساس کتاب ابوسعد فراهم آمده است. در واقع کتاب تفسیر الاحلام ابن سیرین که مکرر به چاپ رسیده تنها نسخه‌ای است با اندکی تفاوت با کتاب خرگوشی.(انصاری، حسن، «صوفی خوابگزار و کتاب ابن سیرین»، بررسیهای تاریخی در حوزه اسلام و تشیع، تهران، کتابخانه موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، ۱۳۹۰، ص ۲۸۴)».

به طور کلی ابن سیرین شخصیتی است، سنی ناصبی، با سابقه دشمنی با امام علی علیه السلام، امام حسین علیه السلام و مدافع یزید بن معاویه، حجاج بن یوسف و … . وی روزه در روز عاشورا را مستحب می دانست. داستانی که درباره ماجرای معبر خواب شدن او ذکر می کنند، جعلی و بدون سند معتبر است و کتاب هایی که به وی نسبت داده می شود، معتبر نیست.

برای آشنایی بیشتر با ابن سیرین و اندیشه های وی ، اینجا کلیک کنید.

……

تعبیر خواب را بر اساس مبانی شیعه یاد بگیرید..

……

تضمین ۱۰۰% دوره، بدون قید و شرط:

در دوره شرکت کنید… اگر آموزش مطلوبتان نبود و ناراضی بودید،

بدون هیچ قید و شرطی،

مبلغی که پرداخت کرده اید،‌ را به شما بر می گردانیم.

ضمانت ما نسبت به دوره، از زمان شروع، تا شش ماه  خواهد بود.

…..

آیا ما هم می توانیم علم تعبیر خواب را یاد بگیریم؟

بله. حتما. اگر به جواب بیشتری نیاز دارید، توضیح زیر را بخوانید:

شاید این سوال برای شما باشد که چطور ما برای تعبیر خواب دوره آموزشی گذاشته ایم، در حالی که همه می گویند علم تعبیر خواب یک علم ذاتی است که خداوند به هر کس که از عمل نامشروع زنا پرهیز کند می بخشد و چیزی نیست که بتوان آن را با آموزش یاد گرفت. دلیل این ادعا هم داستان حضرت یوسف علیه السلام و نیز داستان ابن سیرین معبر معروف است که به همین روش تعبیر خواب به او داده شده است.

پاسخ:

در جواب این سوال باید به چند نکته توجه کنید:

 1. داستانی که برای ابن سیرین ذکر می شود، داستانی شبیه سازی شده از روی داستان حضرت یوسف علیه السلام است. داستان ابن سیرین کاملا جعلی است و سند معتبری ندارد.
 2. مساله اعطای تعبیر خواب به حضرت یوسف علیه السلام در ماجرای تقوایی که آن حضرت نسبت به زلیخا داشتند، ماجرایی ویژه آن حضرت بوده است و دلیلی بر منحصر بودن توانایی تعبیر خواب، در شکل گیری چنین اتفاقی برای همگان، وجود ندارد.
 3. علم تعبیر خواب علمی است که علمای قدیم آن را می آموختند و با تعبیر خواب مردم، به آنان کمک می کردند. سیره علمای گذشته بر تعلیم و تعلم این علم بوده است. به نظر شما آیا همه علمایی که تعبیر خواب می دانسته اند، مانند علامه مجلسی و بسیاری از بزرگان دیگر، داستانی شبیه حضرت یوسف علیه السلام داشته اند؟ مسلما خیر و چنین قصه ای از آنان در تاریخ نقل نشده است.
 4. تعبیر خواب قوانینی دارد که هر کس بداند، می تواند تعداد قابل توجهی از خواب های رایج خود یا اطرافیان خود را تعبیر کند. مهم دانستن این قوانین و نکات است.
 5. خواب ها انواعی دارند و تعبیر آن ها نیز متفاوت است. مسلم است که برخی از خواب های خاص و نادر هستند که تنها اولیای خدا می توانند تعبیر دقیق آن ها را بگویند. اما همه خواب ها از این نوع نیستند. پس آموختن تعبیر خواب می تواند به سادگی مفهوم خواب های رایج و روزمره مان را برای ما روشن کند.
 6. علت تعبیر خواب های نادرستی که صورت می گیرد،‌ تعبیر های سلیقه ای و با مبانی فکری و اعتقادی نادرست است. اما خواب هایی که مبتنی بر قرآن کریم و روایات صحیح ائمه علیهم السلام تعبیر شوند، دچار سوء تعبیر نمی گردند. به عنوان مثال یکی از تعبیرهایی که وهابیت بر اساس اندیشه های پایه گذار آن ابن تیمیه فراوان مطرح می کند، دیدن خواب خدا است. در حالی که بر اساس روایات و اعتقادات شیعه، خداوند جسم نیست و دیده نمی شود، نه در بیداری و نه در خواب. اما وهابیون که برای خدا جسم بودن قائلند، معتقدند در خواب هم می توان خدا را دید. در بیشتر کتاب های تعبیر خواب موجود، معمولا بخشی با عنوان مشاهده خدا در خواب وجود دارد که از نمونه همین اندیشه های انحرافی است.
 7. امروزه افراد زیادی اعم از مسیحی، یهودی، بودایی، هندو، وهابی و … تعبیر خواب های فراوانی دارند که گاهی برخی از مصادیق و تعبیر های آن ها نیز درست در می آید. اگر تعبیر خواب قابل آموزش نبود، هیچ یک از این افراد توانایی تعبیر خواب ولو در حد مختصر و ناقص را پیدا نمی کردند.

 

 

 ….

تعبیر خواب مهارتی است که همه می توانند آن را یاد بگیرند

……

 

http://files.delkhoshi.com/uploads/images/post/entertainment/12816/12816.jpg

هدیه دوم= سی هزار تومان

همه می توانند از این هدیه استفاده کنند اما

مفید برای افرادی است که علاقه دارند در خود تحول ایجاد کنند،

با شرکت در دوره تعبیر خواب، ما لینک شرکت در دوره آموزشی تحول ۹۶ (با شهریه ۳۰ هزار تومان) را نیز به شما هدیه می دهیم تا رایگان استفاده کنید

در دوره آموزشی تحول ۹۶، ما به شما آموزش می دهیم تا چطور از شر عادت های روزمره خود که سال هاست با شما همراه است خلاص شوید. بر اساس الگوی عملی و کاربردی زندگی پیامبر اسلام، گزینه های رفتاری موفقیت در زمینه های معاشرت، اقتصادی، تغذیه و …  متناسب با عصر کنونی و زندگی جاری شما در حال حاضر  را پیش روی شما می گذاریم. در این دوره ۳۶۵ نکته عالی به شما آموزش داده می شود.
برای آشنایی با این دوره می توانید اطلاعات مربوط به آن را از این جا مورد مطالعه قرار دهید. بعد از ثبت نام از طریق سایت،‌ به صورت خودکار لینک دوره تحول ۹۶ به رایگان در اختیار شما قرار داده می شود.
 اگر شما هم به دنبال تحولی کاربردی و عملی با الگویی سالم هستید درنگ نکنید..

 

…………

 

http://media.jamnews.ir/medium1/1394/03/01/IMG13253396.jpg

هدیه سوم= سیر مطالعاتی رایگان با ۲۵۰۰ صفحه اطلاعات

همه می توانند از این هدیه استفاده کنند اما

مفید برای افرادی است که علاقه دارند تخصصی در رشته دلخواه خود فعالیت کنند،

ما سیر مطالعاتی های تخصصی ای را طراحی کرده ایم با بیش از ۲۵۰۰ صفحه(معادل ۱۶ کتاب ۱۵۰ صفحه ای) کارشناسی شده، متقن، علمی و رایگان و در دسترس. این سیر مطالعاتی ها در رشته های مختلف است که می توانید فهرست آن را از سایت مخصوص ما در سیر مطالعاتی مشاهده کنید.

در سیر مطالعاتی های ما که به سیر مطالعاتی اینفورس (شبکه بین المللی مطالعات ادیان) مشهور است، در کنار آموزش های کلاسی،‌ به تدریج شما را بر مبنای روزی ۲۰ صفحه مطالعه(در طول چهار ماه) راهنمایی می کنیم. سیر مطالعاتی های اینفورس بهترین سیر مطالعاتی موجود در فضای مجازی است که شما می توانید در رشته های مختلف از آن استفاده کنید، حتی برای تعبیر خواب. برای فرایند شرکت در سیر مطالعاتی های اینفورس و اطلاعات بیشتر اینجا را بخوانید.
 اگر شما دوست دارید مطالب را به صورت علمی یاد بگیرید،‌ از این هدیه غافل نشوید..

…………

با تبلیغ دوره های آموزشی ما به رایگان می توانید در هر یک از دوره های آموزشی ای که دوست داشتید شرکت کنید. 

برای این کار شما

پس از درج تبلیغ هر کدام از دوره های ما که علاقه داشتید، از تبلیغ خود عکس یا اسکرین شات گرفته و به این آی دی ارسال کنید تا لینک شرکت در دوره های آموزشی ما را به رایگان دریافت کنید.

محل درج تبلیغ دوره آموزشی دلخواه شما می تواند موارد زیر باشد:

اماکن عمومی مانند مغازه، آرایشگاه، ساندویچی و اغذیه فروشی، محل کار و …

وسایل نقلیه مانند داخل تاکسی، ون، و .. یا پشت شیشه اتومبیل شخصی

گروه ها و کانال های تلگرامی پر مخاطب

 صفحات پر مخاطب فیس بوک و اینستاگرام

گروه های پر مخاطب واتس آپ

 در تبلیغات در فضای مجازی،‌ به ازای هر ۱۰۰۰ بازدیدی که از تبلیغ دوره دلخواه شما شده باشد، یک کلاس رایگان دریافت خواهید کرد.

شما با تبلیغات خود،‌ در حقیقت برای تبلیغ دین و دعوت افراد به دوره های آموزشی اعتقادی تلاش می کنید و در ثواب معنوی این فعالیت شریک خواهید بود.

 اگر با مزایای فوق العاده ای که شرکت در این دوره برای شما به ارمغان می آورد، تصمیم خود را گرفتید، پس بسم الله..

برای ثبت نام کلیک کنید:‌

ثبت نام در دوره آموزشی تعبیر خواب کاربردی: ۲۰ هزار تومان

 

 پرداخت مستقیم سریع و بسیار آسان با موبایل (کد USSD):

با گوشی خود کد زیر را شماره گیری کنید:

‎*۷۸۸*۹۷*۷۸۸ ۸۸۸#

شماره کارت جهت واریز وجه:

۶۰۳۷   ۹۹۷۳   ۷۵۷۰   ۰۵۳۲

لینک ورود به کلاس بعد از مرحله پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.

اطلاعیه کلیه دوره ها و کلاس های آموزشگاه مجازی اندیشه در کانال تلگرامی این آموزشگاه قرار داده می شود. در این کانال نیز عضو شوید تا به موقع در جریان اطلاعیه کلاس ها و مسابقات و جوایز قرار بگیرید.

 

…………

اگر درباره این دوره سوالات بیشتری دارید می توانید به طور مستقیم از اینجا بپرسید(اینجا کلیک کنید)..

 

…………

آموزشگاه مجازی اندیشه:

کانال اطلاع رسانی دوره ها در ایتا

صفحه اصلی و توضیحات دوره ها درباره آموزشگاه |سیر مطالعاتی | فهرست دوره های آموزشی | ارتباط با ما | ارسال انتقادات و پیشنهادات  | ارتباط با ما در ایتا | ارتباط با ما در تلگرام

  9 comments for “دوره آموزش کاربردی تعبیر خواب

 1. ONLYGODFOREVER
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ at ۴:۲۲ ب.ظ

  سلام ، وقت بخیر
  ی سوال داشته
  آیا این کلاس هم پس از اتمام دوره مربوطه، امکان تشکیل مجدد دارد؟
  بنده به دلایلی تا چند ماه آینده از نظر زمانی اصلا فرصت شرکت را نداشته.
  لطف می فرمائید بنده را مطلع نمایید
  در پناه حق موفق باشید

  • ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ at ۶:۵۴ ق.ظ

   سلام خدا بر شما . بله. اگر زنده باشیم و عمری باقی بود، ان شاء الله مجددا تشکیل خواهند شد.

 2. مهدی
  ۵ اسفند ۱۳۹۵ at ۹:۱۱ ق.ظ

  با سلام
  میخواستم بدونم کلاسها بصورت مجازی برگزار میشه یا حضوری؟

  • ۵ اسفند ۱۳۹۵ at ۲:۴۵ ب.ظ

   کلاس ها همه به صورت مجازی و در کانال کلاس در تلگرام برگزار می شوند.
   مباحث را استاد به صورت صوتی بیان می کنند. کتاب ، مقاله و فایل های کمک آموزشی نیز در کلاس قرار داده می شود.

 3. علی
  ۹ اسفند ۱۳۹۵ at ۶:۱۳ ب.ظ

  سلام .چرا تخفیف های که گذاشته بودید برداشتید

 4. سیما صفی پور
  ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ at ۸:۱۵ ب.ظ

  با سلام
  دوره تعبیر خواب حقیقتا دوره ای بسیار عالی و کاربردیست به دلایل زیر
  ۱_ پی بردن به  اهمیت خواب ( این بخش پر رمز و راز از زندگی )
  ۲_ آشنا شدن به این مهم که باید خواب بر اساس موازین اسلام ناب تعبیر شود
  ۳_ آشنا شدن با شخصیت ابن سیرین چرا که بر هر شیعه لازم است این شخصیت را بشناسد تا به هیچ وجه در تعابیر خواب به کتابش رجوع نکند
  ۴_آشنا شدن به این مهم که باید خواب را برای چه کسانی تعریف کنیم
  ۵_آشنا شدن به این مهم که چه خوابهایی تعبیر دارد و چه خوابهایی تعبیر ندارد
  ۶_و …
  واز همه مهمتر اینکه :
          این دوره توسط استاد ارجمند جناب دکتر طباطبایی برگزار میشود با توجه به اینکه مباحث بسیار تخصصی است ایشان مسائل را بسیار روان و کاربردی مطرح می فرمایند و ساعتها وقت ارزشمند خود را صرف برگزاری کلاسهای مجازی میکنند و این صرفا حاکی از دغدغه  ایشان برای بیداری نسل جوان شیعه است و لاغیر.
  با سپاس از زحمات بی شائبه استاد بزرگوار

  سیما صفی پور
  کارشناس ارشد حسابداری

 5. عظیم
  ۵ اسفند ۱۳۹۶ at ۹:۰۴ ب.ظ

  سلام
  برای طلاب علوم دینی که میخواهند در کلاس های شما شرکت کنند،شرایط ویژه ای در نظر نمیگیرید؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.