دوره آموزشی شبهه شناسی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. دوره‌های آموزشی
  4. chevron_right
  5. دوره آموزشی شبهه شناسی
دوره آموزشی شبهه شناسی

دوره آموزشی شبهه شناسی: در طول هفت سال پاسخ به شبهات حضوری در نمایشگاه بین المللی قرآن می دیدم که رایج ترین مشکل مردم در شبهاتشان این است که نمی دانند چگونه به پاسخ های ساده خود برسند. همچنین در طول سال هایی که در مرکز ملی پاسخگویی مدیریت بخش پاسخ به شبهات آفلاین و تعدادی از سایت های اینترنتی پاسخ به شبهات را بر عهده داشتم، می دیدم که رایج ترین نقطه ضعف کارشناسان پاسخ به شبهات این است که فقط ماهی به دست مردم می دهند. ماهیگیری یاد نمی دهند. به عبارت دیگر به دست مخاطب شبهه زده خود، قواعد و ملاک ها را ارائه نمی کنند. گاهی حتی خودشان هم به این قواعد آگاه نیستند. همین سبب می شود تا پرسشگران قدرت تحلیل پیدا نکنند و دائما در معرض تاثیر پذیری از شایعات و شبهات باشند. نمی دانند چرا باید به پاسخ شبهه اعتماد کنند.  اساسا اغلب مردم به دلیل نداشتن برخی ملاک ها و ندانستن تعدادی از قواعد مهم دچار شبهات می شوند. دوره شبهه شناسی با لحاظ این دو مشکل اساسی طراحی شده است. لذا اصول و قواعد پاسخ به شبهات را در قالب سرفصل های درسی منسجمی تدوین و در دو ترم تحصیلی در دوره تخصصی تبلیغ در سطح کارشناسی ارشد برای طلاب حوزه علمیه قم و به صورت عمومی در برخی از شهرستان ها تدریس کردم. دوره آموزشی شبهه شناسی که اکنون به صورت مجازی به شما تقدیم می شود، گلچینی از برخی از مباحث همان دوره حضوری است که کاربرد عمومی و فراگیرتری دارد. این دوره ی کاربردی به افسران جنگ نرم، طلاب، دانشجویان و کلیه افرادی که خود را نسبت به پاسخ به شبهات مسئول می دانند  هدیه می شود.

عضویت رایگان پس از اتمام توضیحات، در انتهای همین صفحه..

هم روش یافتنِ پاسخِ شبهاتِ خود را یاد بگیرید، و هم به شبهات دیگران جواب بدهید..

آیا در اطرافیان خودتان، کسی را می شناسید که حداقل درگیر تعدادی شبهه در ذهن خود نباشد؟ امروزه با گسترش ارتباطات، اعم از فضای مجازی و ماهواره و … شبهات زنده تر، سریع تر و کوبنده تر منتشر می شوند. پس هر کسی به همان میزان که با شبهات مواجه است، به همان میزان هم باید به تکنیک های پاسخ به شبهات و روش به دست آوردن پاسخ آن ها نیز مسلط باشد. هر کسی به همان اندازه که تشنه می شود، خودش را در معرض آب قرار می دهد. همچنین هر کس به همان اندازه که گرسنه می شود، خودش را به غذا نزدیک می کند. کسی که در معرض شبهات قرار دارد چطور؟

چگونه در دوره آموزشی شبهه شناسی شرکت کنم؟

انتخاب دوره

ابتدا توضیحات همین صفحه را کامل بخوانید تا از ارزش و ویژگی های فوق العاده ی این دوره با خبر شوید مشورت برای انتخاب.. پس از تصمیم برای عضویت در این دوره ،‌ از پایین همین صفحه به ما پیام بدهید تا لینک کلاس را به شما تقدیم کنیم. دقت کنید اگر مشخصات خواسته شده را ارسال نکنید، لینک کلاس داده نمی شود.

اتمام دوره

بعد از دریافت لینک وارد کانال مربوط به کلاس بشوید. به ابتدای کانال رفته و از درس اول به ترتیب شروع کنید به گوش کردن دروس. تا یک درس تمام نشده سراغ درس بعدی نروید. همه درس ها را تمام کنید و سپس وارد مرحله آزمون شوید.

از سیر مطالعاتی شبهه شناسی هم غافل نشوید.

آزمون

بعد از اتمام درس ها، وارد صفحه آزمون مربوط به دوره بشوید و به تست های چهار گزینه ای ای که به شما تقدیم می شود،‌ پاسخ بدهید. پس از اتمام آزمون،‌ پیامی به شما داده می شود که با توجه به امتیازی که به دست می آورید، ممکن است حاوی جایزه یا پیام دیگری باشد. ورود به صفحه آزمون شبهه شناسی.

کاربردی، رایگان، علمی و مفید

flag

کاربردی و مفید

در دوره آموزشی شبهه شناسی به سراغ مباحثی می رویم که کاربردی است. به طوری که هر شبهه ای را بتوانید تحلیل کنید و سپس با توجه به قواعد آموزشی، به آن پاسخ بدهید.

phonelink

رایگان با ارزش عالی

این دوره با این که ۱۶ جلسه است، اما به صورت کاملا رایگان برای شما برگزار می شود. شما می توانید بدون هزینه یکی از بهترین دوره های آموزشی اعتقادی را بگذرانید. از لحاظ ارزش مباحث کافی است بدانید که با همین دوره طلاب زیادی در تکنیک های پاسخ به شبهات متخصص شده اند. هم مستند و علمی است و هم حاصل تجربه ساعت ها پاسخ به شبهاتِ حضوری و مجازی است.

آموزش آسان و سریع

هدف ما این است که خیلی سریع و آسان به مقصد برسید. شما را درگیر نکات پیچیده و سخت نمی کنیم. همه به نحوی گرفتارند. برای همین باید بسیار مطالب را سهل الوصول و آسان کرد. ما هم همین کار را کرده ایم. در عین این که در متد آموزشی خود، از اصول علمی دور نشده ایم.

https://channel313.ir/tutorials/6430/286-2/

قابلیت بی نظیر دوره آموزشی شبهه شناسی:

اولین، کامل ترین و تنها دوره آموزشی شبهه شناسی… در این دوره ماهیگیری را یاد می گیرید تا خودتان بهترین ماهی ها را صید کنید..

عضو بعدی کلاس، شما باشید..

۰
بیش از ۱۵۰۰ مدرس، مبلغ و مربی، حضوری در این دوره شرکت کرده اند..
۰
دانش آموخته های مجازی این دوره تا کنون

بستر آموزشی آسان

دوره آموزشی شبهه شناسی، هم در شبکه اجتماعی ایتا  و هم در شبکه اجتماعی تلگرام در دسترس شماست.

 

ساده و راحت عضو شوید

به سادگی می توانید در این دوره عضو شوید. هیچ پیچیدگی خاصی ندارد. کافی است از پایین همین صفحه مشخصات خودتان را برای ما بفرستید.

محتوای علمی و تجربی

محتوای دوره علاوه بر این که بر اساس مبانی و متدهای علمی است، سعی شده مبتنی بر تجربه ای باشد که در طی تجربه در مرکز ملی پاسخگویی و نیز آموزش های حضوریِ این موضوع به دست امده است. تلفیق علم و تجربه در این دوره، محتوای دوره را به نیاز میدانی شما نزدیک تر می کند.

فایل ها را آسان دریافت کنید

فایل های کلاس به صورت صوتی در کانال دوره قرار داده می شود. این فایل ها، کم حجم و به صورت قطعات ده الی بیست دقیقه ای هستند تا به راحتی قابل دانلود باشند.

شما هم می توانید شرکت کنید

هدف اصلی آموزش های ما تربیت افرادی است که در زمینه هدایت بخشی دیگران بتوانند شخصیت های موثری باشند: بدون نیاز به مدرک خاص یا محدود بودن به تحصیلات یا تخصص ویژه. آموزش ما برای همه است. پس شما هم می توانید شرکت کنید.

هماهنگی برنامه کلاس با وقت شما

ما فایل های صوتی دوره را در کلاس قرار می دهیم، برنامه ریزی این که شما بخواهید چه مقدار وقت خود را به گوش کردن مباحث اختصاص بدهید، کاملا دست خودتان است. پیشنهاد ما این است که حداقل روزی یک ساعت وقت بگذارید. اما انتخاب زمان بیشتر یا این که چه ساعتی مباحث را گوش کنید با خود شماست.

یک گروه جهاد مجازی داریم. جهاد علمی و فی سبیل الله، در فضای مجازی.. شما هم می توانید جهادگر باشید.. به خصوص در پاسخ به شبهات

همیشه دیگران پرسیده اند، حالا ما  می پرسیم

شیعه قرن هاست که به شبهات و حملات دیگران در عرصه اعتقادی پاسخگو بوده است. اکنون زمان این فرا رسیده که شیعه از دیگران بپرسد و آنان پاسخ بدهند. اصول پرسشگری نیز آموختنی است. 

اجر معنوی برگزاری دوره آموزشی شبهه شناسی را به امام رضا علیه السلام، هدیه می کنیم.
شما نیز به همین نیت، دوره شبهه شناسی را به دیگران معرفی کنید و در این اجر معنوی سهیم باشید.

۱۶ جلسه آموزش کاربردی شبهه شناسی و پاسخ به شبهات

سیر مطالعاتی

با شرکت در این دوره متن کامل ده ها مقاله و کتاب تخصصی در پاسخ به شبهات را از سایت سیر مطالعاتی اینفورس به رایگان دریافت کنید: از اینجا.

نرم افزارهای کمکی

نرم افزارهایی که در پژوهش و پاسخ به شبهات به شما کمک می کند، در دوره آموزشی شبهه شناسی به شما معرفی می شود.

راهنمایی اختصاصی

برای عزیزانی که به صورت ویژه فعالیت کنند، راهنمایی های اختصاصی خواهیم داشت.

نقدا برای دریافت هدیه خود روی عکس کلیک کنید (دانلود ۴۰ مقاله و کتاب با ۳۳۰۰ صفحه، محتوای شبهه شناسی در ۵۰ مگ):

برخی از سرفصل های دوره آموزشی شبهه شناسی

بعضی از عزیزان آن قدر در شبهات جلو رفته اند و ذهنشان آکنده از شبهات است که نیاز به یک ریکاوری اساسی دارند. به این عزیزان دوره «راهنمای مقایسه ای ایمان» را نیز پیشنهاد می کنیم. این دوره برای کسانی که می خواهند در دین و باورهای خود تحقیق کنند نیز مفید است. در این دوره به پاسخ به سوالاتی از این قبیل می رسید که حقیقت چیست؟ از کجا معلوم آنچه ادیان می گویند درست باشد؟ چرا بودایی نباشیم؟ چرا هندو نباشیم؟ چرا یهودی نباشیم؟ چرا زرتشتی نباشیم؟ چرا مسیحی نباشیم و … ؟

دوره آموزشی شبهه شناسی به درد چه کسانی می خورد؟

طلاب عزیز و علمای بزرگوار

طلاب و مبلغینی که می خواهند به صورت تخصصی در امر پاسخ به شبهات موفق باشند، گذراندن این دوره برای آن ها ضروری است. طلاب از حیث محتوایی تخصص لازم را دارند اما از حیث تکنیکی و روش های عملی پاسخ به شبهات نیز دانستن این قواعد برای آنان بسیار مفید است.

اساتید بزرگوار دانشگاه، معلمین گرامی و دانشجویان عزیز

اساتید معزز دانشگاه، معلمین گرامی و نیز دانشجویان عزیز در رشته های مختلف از فیزیک گرفته تا شاخه های مختلف روان شناسی، جامعه شناسی و … شبهه شناسی برایشان ضروری است. همه ما باید بدانیم چگونه به شبهه ای که فردی در کلاس، جمع اموزشی یا محیط ما مطرح می کند، پاسخ بدهیم. منابع را بشناسیم تا درست ارجاع دهیم و روش ها را بدانیم تا با تکنیک درست پاسخگو باشیم.

دانشجویان بورسیه

دانشجویان عزیزی هستند که برای بورس های تحصیلی در خارج از کشور به ادامه تحصیل می پردازند. چه در ارتباط با اساتید خود از دیگر ادیان و چه در ارتباط با سایر دوستان و جامعه ای که در آن قرار دارند، در معرض شبهه قرار می گیرند. این عزیزان باید بدانند که چگونه از باورهای خود در مقابله با شبهات دفاع کنند.

اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد

امام خمینی جمله معروفی دارد: مسجد سنگر است، سنگرها را حفظ کنید. منظور امام ره از سنگر بودن مساجد، این است که مساجد سنگر فرهنگی هستند و در هجمه شبهات در وضعیت کنونی، یکی از بهترین اماکنی که می توان در آن جوانان و نوجوانان را تجهیز کرد، همین مساجد است. این دوره برای فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد بسیار تاثیر گذار و کمک کننده است. مباحث دوره را بیاموزید و به اعضای کانون خود نیز آموزش دهید.

فعالان فضای مجازی

متدینین دغدغه مند فراوانی داریم که در فضای مجازی فعال هستند. نگران شبهه پراکنی های دشمنانند و دوست دارند در این زمینه نقشی ایفا کنند و فعال باشند. این دوره برای این افراد برای این که در امر پاسخ به شبهات متخصص شده و خود نیز به میدان دفاع بیایند مفید است.

مربیان حلقات صالحین

مربیانی که در حلقات صالحین در سراسر کشور فعالیت می کنند و با سوالات و شبهات نوجوانان و جوانان مواجه هستند، می توانند با گذراندن مباحث این دوره هم خود روش های پاسخ به شبهات را یاد بگیرند و هم به فراگیران و دانش آموخته های حلقات خود این تکنیک ها را آموزش بدهند.

برای عضویت رایگان در دوره آموزشی شبهه شناسی، مشخصاتتان شامل: تصویر کارت ملی، نام و نام خانوادگی، عنوانِ رشته و مقطعِ تحصیلی، دین، مذهب و شهر محل سکونت خود را برای ما ارسال کنید. 

تاکید: عضویت در این دوره بدون ارسال تصویر کارت ملی، امکان پذیر نیست.

ارسال درخواست عضویت:

Telegram
account_circle
پیام رسان ایتا
WhatsApp
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
35 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
sarbazemasih

با سلام.
من در دوره شبهه شناسی شما شرکت می کنم. نکات کاربردی خیلی خوبی رو یاد گرفتم. مدت ها بود که به دنبال چنین دوره ای بودم. نمی دونستم که برای پاسخ دادن به یک شبهه این قدر ریزه کاری وجود داره.
دو تا سوال هم دارم.
شما دوره های دیگه ای هم دارین؟
برای این که از دوره های جدیدتون با خبر بشیم، باید حتما به سایتتون سر بزنیم؟

توکّلیان

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

با همه مشغله ای که داشتم، به محض آگاهی از برگزاری این دوره، تصمیم گرفتم در آن ثبت نام کنم و الآن با گذشت 8 جلسه از کلاس، از این تصمیم، کاملاً راضی هستم.
برای ارائه پاسخ موفق و تأثیرگذار به یک شبهه، علاوه بر تسلط علمی بر موضوع، نکات بسیاری در مورد شناخت مخاطب، نحوه بیان، نوع چینش مطالب و … وجود دارد. کلاس شبهه شناسی فرصت مناسبی را برای آموختن این نکات فراهم آورده است.

از استاد طباطبایی گرامی بسیار سپاسگزارم و امیدوارم همه اعضای کلاس، بهره لازم را از مباحث این دوره ببرند.

ط

دوره شبهه شناسی (که در حال گذروندن سطح مقدماتی اون هستم) برای آشنایی با کلیات شبهه ها و وجوه مشترک اون ها بسیار مفیده. امیدوارم بتونیم از مباحث آموخته شده به طور عملی استفاده کنیم و اون ها رو به کار ببریم.

سیما صفی پور

 با سلام و احترام
کلاس شبهه شناسی بسیار دوره جامعی است با توجه به مباحث سنگینی که در این حوزه وجود دارد ، استاد ارجمند جناب آقای دکتر طباطبایی با انتقال معلومات و تجربیات بسیار ارزشمند در بالابردن سطح معلومات ما بی شائبه همت گماردند و بنده که رشته تحصیلیم در این حوزه نیست و با این مباحث آشنائیت ندارم مجذوب مباحث شدم و پیگیر مصمم کلاسها هستم .اینجانب بر خود وظیفه میدانم در کسوت شاگردی از زحمات ایشان و سایر اساتید بابت راه اندازی این کلاس تقدیر و تشکر کنم.
سیما صفی پور
کارشناس ارشد حسابداری

بیاتی

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم
استاد ارجمند و همه بزرگواران و کاربران گرامی
این کانال ویژگی های خاصی نسبت به دیکر کانال های مجازی دارد
1- در جهت آگاهی و دانش و بصیرت افزایی کاربران از مهارت خاصی برخوردار می باشد
2-مسایلی که مطرح می شود نیازی است که در زندگی روزمره جایش خالی بوده است
3-سبک و روش تدریس با اینکه از طریق مجازی صورت می گیرد ولی فضای زنده و پویایی را در برمی گیرد
4-من معمولا خود را درگیر مسایل ادیان نمی کردم فکر می کردم وارد شدن به اینگونه موارد برایم دشوار باشد ولی با توجه به مباحث کاربردی استاد گرامی نسبت به این افکار وارد دنیای جدیدی شده ام
5-جالبتر این که ، مباحث با آیات و روایات الهی مورد بحث و تحلیل قرار می گیرد
6-مهمترین بخش این کانال تمرینهایی است که کاربر خودرا ملزم به آن می کند تا در سیر مباحث جلسات نسبت به موضوع مطرح شده مطالعه داشته باشد واین تمرینات در تفهیم مسایل موردنظر تاثیر بسزایی دارد
7-ومواردی از این قبیل………..
با تشکر از همه بزرگوارانی که افسران جنگ نرم در این مقطع کنونی می باشند

سجده شکر برخالق هستی
ومدبر و مربی جهان هستی

گل

سلام چطور میشه اطمینان کرد که شرکت شما معتبر هست؟

توکّلیان

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
به عنوان یکی از شرکت کنندگان دوره اول شبهه شناسی، نکاتی را در رابطه با نحوه اعتماد به آموزشگاه عرض می کنم:

1- اعتماد از جهت صحت مطالب ارائه شده در کلاس و سیرهای مطالعاتی:
الف) قضاوت اولیه با خود شماست. مطالب را بشنوید؛ منابع را مطالعه کنید و در مورد صحت آنها بیاندیشید.
ب) شما به راحتی می توانید در اینترنت، نام منابع یا کلیدواژه هایی از مطالب تدریس شده در کلاس را جستجو کنید تا با نظرات و احیاناً نقدهای که در مورد این موضوعات وجود دارد، آشنا شوید.
ج) اگر با کارشناسانی در این زمینه ها ارتباط دارید، نظر آنها را درباره مطالب ارائه شده، جویا شوید.

2- اعتماد از جهت سوابق و توانمندی های استاد:
در این آدرس، بخشی از سوابق استاد طباطبایی به همراه فایل های نمونه، قابل مشاهده است:
https://channel313.ir/2017/01/28/477/tabatabaee.html

3- اعتماد از جهت پایبندی آموزشگاه به تعهدات آموزشی:
دوره اول کلاس های برگزار شده توسط این آموزشگاه، همان گونه که از ابتدا عنوان شده بود، در حال اجرا و بعضاً رو به اتمام هستند. منابع سیر مطالعاتی نیز به صورت رایگان در سایت infors.ir در دسترس هستند.
پایبندی به تهدات قبلی، نسبت به رعایت تعهدات جدید، اطمینان ایجاد می کند.

4- اعتماد از جهت پایبندی آموزشگاه به تعهدات مالی:
الف) کلاس های مجازی آموزشگاه، به صورت رایگان یا با پرداخت ودیعه اندکی در دسترس شما هستند. با ورود به کانال اطلاع رسانی دوره ها در تلگرام می توانید در جریان این دوره ها قرار بگیرید و احیاناً وارد کلاس ها شوید:
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEA2hBwQljzERxF9Ig
ب) مدرس کلاس، کاملاً شناخته شده هستند و شما می توانید به راحتی پیگیر تعهدات مالی آموزشگاه باشید.

سوسن

Susan:
سلام استاد گرامی ،،،،من بی نهایت از شما وکانالتان مخصوصاکلاس راهنمای مقایسه ای وشبهات شما استفاده میکنم ،،،،،وصحبت شمادرباره ات ایستها ،،یا خداناباوران برایم جالب وارامش بخش بود ،،،به دلیل اینکه پسرم چند سال است که ادعای اتیست بودن دارد ،،در حالی که قبلا مومن بود ولی شکستی خودخواسته در ورود به دانشگاه ضربه جبران ناپذیری به اوزد متاسفانه وبعد جریانات خدانابوری اش پیش امد و،،،،،،،،،،،،،من لی نهایت دراین چند سال گذشته غصه میخوردم وخوراکم اشک بود وسرزنش خودم. که نتوانستم فرزندم راتربیت کنم ولی با شنیدن سخنان شما فهمیدم که ریشه وسبب تمام رفتارهای فعلی اش چیست واکنون دوباره به باز گشتش به خدا امیدوار شده ام

علی

سلام

فتحعلی

سلام استاد. وقت بخیر . فرموده بودید نظرات خودتتون را درباره مباحث کلاس بگویید. ضمن تشکر و قدردانی از این زحمات شما باید عرض کنم تمام مطالب شما تا کنون عالی و مفید بوده، اما بحث این جلسه درباره قاعده تعبد و کارکرد نماز و عبادات فوق العاده بود و بسیار بسیار کاربردی از جمله موضوعاتی که خیلی از افراد و خانواده های مذهبی مخصوصا نسل جوان بخاطر در ارتباط بودن با شبهات بسیار زیاد الان خیلی با این مشکلات درگیر هستند و فکر میکنم این طور موضوعات کاربردی بسیار مفید فایده خواهد بود. بنده که بسیار استفاده کردم تنها کاری که میتوان انجام دهم دعاگوی شما بزرگواران هستم. التماس دعا

شهره شمسی

باعرض تشکر وسپاس بابت کلاس ودوره شبهه شناسی وتشکروقدر دانی از زحمات استاد طباطبایی که دلسوزانه علم خودشان را دراختیارماقرار میدهند.
وتشکر به خاطر جزوهای ارائه شده برای مطالعه مطالب شیوا.روان.وبسیاری کاربردی است.
امیدوارم بتوانیم درکنارهم زمینه سازان ظهورباشیم

فاطمه دهقانی

باسلام و ادب و احترام خدمت شما عزیزان و استاد محترم از زحمات خالصانه شما بسیار سپاسگزارم بسیار استفاده میکنم و خدا را شاکرم مباحث بسیار خوب است فقط اگر مطالب بیشتری در مورد شبهات مورد ابتلای امروز جوانان کشور ما مطرح شود خیلی خوب است ،ان شالله که همواره سلامت و پایدار و موفق باشید

مریم قودجانی

سلام خیلی متشکرم از کلاس های شبه شناسی واقعا خیلی کار بردی هستند برای من

مخصوا تو گفتگو با خانمها در کلاس هام و ادعیه که میدم به اینها

و استفاده بسیار خوبی در گفتگو در مسیحیان داشته از شما متشکرم

بیگی

سلام و خدا قوت خدمت استاد بزرگوار دوره خیلی عالیه به خصوص ملاک های شبهه و اون بحث ایده ال و رئال شاید ما تا به حال این مفاهیم را میدانستیم ولی ربطش به هم و استفاده از آن را بلد نبودیم.
استاد اگر میشه راجع به عرفانها بیشتر مثال بزنید و یه گریزهای کوچیک در مورد شخصیت هاشون بزنید ما خودمون میریم و یه تحقیق در موردش میکنیم.

ز ت

سلام علیکم
از مدتی قبل، در «سیر مطالعاتی دسته جمعی» کلاس راهنمای مقایسه ای ایمان (دوره دوم) در حال مطالعه موضوع مورد نظر شما (فرقه ها و عرفان های کاذب) هستیم. اگر در این کلاس حضور دارید، از همراهی شما در این سیر مطالعاتی خوشحال خواهیم شد.
اگر در این کلاس حضور ندارید، برای آگاهی از سیر مطالعاتی دسته جمعی و شرکت در آن، به آیدی زیر در تلگرام پیام بدهید:
@ham_sokhan

نرجس بانو افشاری

سلام باتشکر از درس های استاد خیلی استفاده کردیم موفق وسربلند باشید

مریم قوجانی

سلام اقای طبا طبایی این دوره شبه شناسی بسیار دوره خوبی بود برای من بسیار کاربرد داشت در 2سال گفتگوی مداوم با مسیحیان و بودائیان خیلی این دوره شبهه شناسی به درد خورد

مخصوصا شبهات در باره زن شبهات تاسخ و این شبهات موسیقی جلسه اخر بسیار به نظر من کاربردی هست برای فرزندان ایران شبهه رئال خیلی متشکرم به نظر من

3نقطه قوت این مباحث اشنایی اعضای کلاس با شبهات بسیار مهم هست 1= اشنایی با ادیان جهان و شبهات مرتبط با ان 2==استفاده کاربردی این اموزش ها در گفتگو ها 3==استفاده بسیار مهم این شبهات و فهمیدن ان در گفتگو های روزمره بین مردم

3نقطه ضعف به نظر من نقطه ضعفی ندارد فقط مباحث انشالله در جلسات یا دوره بعد بازتر بیان بشه

به عنوان مثال تناسخ در شینتو در کنفوسیوس یا نقش زن در چین شبهات که مطرح هست بازتر بیان بشه چون در گفتگو ها من انجام میدم در ادیان شرق نیاز به مطالب بیشتری هست

خیلی متشکرم از شما

ababafini

به نام خدا
با سلام و عرض خسته نباشید . در کلاس شبهه شناسی ثبت نام کرده ام ولی شماره تلگرامم با شماره موبایلم متفاوت است و از انجا که تلگرامم روی کامپیوترم هست نمیتوانم برایتان پیام دهم تا زمانی که شما بنده را به لیست تان اضافه فرمائید . جهت شرکت در کلاس با نام ” کبری ابایی ” ثبت نام کرده ام و روز پرداخت بنده 96/6/25 ساعت 9:12 صبح میباشد , لطفا بفرمائید چه راهکاری پیشنهاد میفرمائید تا بتوانم از کلاس شبهه شناسی استفاده کنم ؟؟؟ ایا درسها و فایلهای صوتی از طریق تلگرام ارائه میگردد ؟؟؟؟ ممنون میشوم پاسخ بفرمائید . شماره موبایل بنده در فیش پرداخت اینترنتی درج شده است . باسپاس : ابایی از تهران

نسیم

سلام.خیلی دوره خوبی بود من واقعا استفاده کردم و الان با یه نگاه جدید به موضاعات و شبهات نگاه می کنم.تمام دورهاتون همین اندازه مفید هستن.واقعا خسته نباشین اجرتون با سیدالشهدا

سید محمود

بسمه تعالی
سلام علیکم سوالی داشتم آیا بعد از گذراندن دوره ها مدرکی که بتوان جایی آن را تدریس کرد به ما داده خواهد شد؟

مهدی حیدر

من را در خبر نامه ثبت نام کن.

ولی مراد زمردی

ببخشید اگر میشه من رو ثبت نام کن لطفا

مدیریت سایت

در ایتا یا تلگرام به ای دی ما پیام بدین تا لینک کلاس در اختیارتون قرار بگیره.

[…] دوره آموزشی شبهه شناسی […]

سمیه

دوره شبهه شناسی عالی بود.اول بنیه اعتقادی خودمون با شناخت شبهات قوی میشه.ممنون از استاد طباطبایی

سعید

سلام علیکم
عرض احترام
بنده در دوره شبهه شناسی مقدماتی و کارگاهی و دوره تعبیر خواب شرکت کردم دوره های کاملا کاربردی بود و مبتلا به از استاد بزرگوار تشکر میکنم؛بنده با اینکه زیاد اهل گوش کردن فایل صوتی نیستم ولی صوت ها را به ترتیب گوش کردم ولی اگر فایل pdf هم داشت عالی میشد.
مجددا تشکر میکنم.

حوریه امیری

سلام علیکم استاد طباطبایی بزرگوار، مطالبی که تو دوره شبهه شناسی مطرح میفرمایین بسیار عالی و کاربردی هستن، بحث ایده آل و رئال رو خیلی دوست داشتم با استفاده از این نکته میشه به خیلی از سوالات پاسخ داد، متشکرم

موسوی

سلام وقت بخیردوره بسیار عالی بود. خیلی از مباحث کاربردی بیان شده و مثال هایی که در طی دوره بیان شد مثل های واقعی هست. من خیلی دوست داشتم. به هر کدام از کاربران و یا فعالان مجازی ، قبل از ورودشون به حیطه ی پاسخگویی به شبهات ، این دوره رو پیشنهاد میکنم‌. هم راهکار ها گفته میشه و هم به صورت کارگاهی با نظارت استاد هست. 

محمدی

دوره شبهه شناسی واقعا عالی و موثر بود

فهرست
35
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x