دوره آموزش کاربردی تعبیر خواب

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. دوره‌های آموزشی
  4. chevron_right
  5. دوره آموزش کاربردی تعبیر خواب

رؤیا و خواب موضوعی است که همه با آن مواجه هستند. هر کسی حداقل چند بار در طول زندگی خود رویا دیده است. میزان دیدن رویا در افراد مختلف متفاوت است. هر فرد بالغ به طور متوسط هر هشت ساعت خواب، حدود دو ساعت رویا می بیند. افراد معمولا ۹۵ درصد رویاهای خود را فراموش می کنند. همان همان ۵ درصد رویا نیز آمار قابل توجهی است. پس تا اینجا مشخص شد که همه افراد به نحوی با رویا درگیر هستند. همین مساله سبب می شود تعبیر رویا،‌ تعبیر خواب و مسائل مرتبط با آن اهمیت زیادی پیدا کند. امروزه به تعبیر خواب به عنوان یک دانش اکتسابی کمتر توجه می شود. همین امر سبب شده است تا فرقه های مختلفی از وهابیت گرفته تا برانهامیست ها، مدعی یمانی، دراویش و … از تعبیر خواب برای جذب مرید و پیروان خود سوء‌ استفاده کنند. از طرف دیگر افرادی هستند که تحت عنوان تعبیر خواب کتاب هایی را منتشر یا ترجمه کرده اند که گرچه عنوان تعبیر روانشناسانه را یدک می کشند، اما جز توصیفات و تعابیر من در آوردی چیزی نیستند. تعبیر خواب روان شناسی و مبتنی بر علوم شناختی نیز برای خود اصول و قواعدی دارد که در این گونه کتاب ها هیچ توجهی به آن ها نشده است. این عوامل سبب شد تا دوره آموزشی تعبیر خواب بر اساس قرآن و روایات را طراحی کرده و خدمت شما عزیزان تقدیم کنیم. این دوره آموزشی برای تمام کسانی که رؤیا می بینند و تعبیر خواب برایشان اهمیت دارد، مفید است.این دوره از سال ۱۳۹۶ تا کنون بارها برگزار شده و افراد مختلفی از آن استفاده کرده اند. دوره تعبیر خواب کاربردی از یک دوره ده جلسه ای مقدماتی تشکیل شده که رایگان است و یک دوره تکمیلی ده جلسه ای که عضویت در آن مستلزم پرداخت هزینه است.

با شرکت در این دوره، با قواعد تعبیر رویا بر اساس قرآن، روایات و تحلیل های روان شناسی آشنا می شوید و متوجه خواهید شد چقدر در کتاب های تعبیر خواب کنونی، اشتباهات فراوان وجود دارد.

چگونه در این دوره شرکت کنم؟

انتخاب دوره

ابتدا توضیحات همین صفحه را کامل بخوانید تا از ارزش و ویژگی های فوق العاده ی این دوره با خبر شوید مشورت برای انتخاب.. پس از تصمیم برای عضویت در این دوره ،‌ از پایین همین صفحه به ما پیام بدهید تا لینک کلاس را به شما تقدیم کنیم. دقت کنید اگر مشخصات خواسته شده را ارسال نکنید، لینک کلاس داده نمی شود.

اتمام دوره

بعد از دریافت لینک وارد کانال مربوط به کلاس بشوید. به ابتدای کانال رفته و از درس اول به ترتیب شروع کنید به گوش کردن دروس. تا یک درس تمام نشده سراغ درس بعدی نروید. همه درس ها را تمام کنید و سپس وارد مرحله آزمون شوید.

از سیر مطالعاتی تعبیر خواب هم غافل نشوید.

آزمون

بعد از اتمام درس ها، از اینجا وارد صفحه آزمون تعبیر خواب بشوید و به تست های چهار گزینه ای ای که به شما تقدیم می شود،‌ پاسخ بدهید.  پس از آزمون،‌ به طور خودکار لینک شرکت در دوره پیشرفته تعبیر خواب در اختیارتان گذاشته می شود: ورود به صفحه آزمون.

برخی از سرفصل های دوره

برای استفاده بیشتر از این دوره، تا مدتی باید با توجه به راهنمایی هایی که در دوره به شما تقدیم می کنیم، بر قرآن و روایات در موضوعات مدنظر جهت تعبیر، تمرکز بیشتری داشته باشید.

امکانات دوره

در این دوره مجازی چه فایل هایی را دریافت می کنید؟

صوت دروس

فایل های صوتی مباحث استاد در قطعات ده و بیست دقیقه ای

سیر مطالعاتی

برای این دوره یک سیر مطالعاتی اختصاصی هم در سایت اینفورس داریم که فایل منابع مطالعاتی به رایگان در اختیار شما قرار داده می شود.

فیلم، عکس و مستندات

فیلم های مستند، تصاویر مرتبط با دروس و هر گونه فایل کمک آموزشی که در یادگیری شما کمک شایانی داشته باشد، به شما تقدیم می شود.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد رضا طباطبایی

مدرس دوره

کارشناس ادیان در رسانه ملی در شبکه قرآن، کارشناس ادیان در رادیو معارف، کارشناس ادیان در شبکه ماهواره ای ولایت، نویسنده کتاب های مختلف در زمینه قرآن و ادیان، پژوهشگر و مدرس ادیان در حوزه علمیه و دانشگاه، برگزار کننده دوره های آموزشی ادیان در ۲۰ استان کشور، ده ها مصاحبه با خبرگزاری های رسمی کشور(تسنیم، فارس، شبستان و …) در موضوعات ادیانی، مسئولیت در نهادهای مختلف حوزوی، مدیر شبکه بین المللی مطالعات ادیان، استاد در جامعه المصطفی العالمیه، سخنرانی در ده ها سمینار و همایش و … مشاهده نمونه ها: ۱ ، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷ ، ۸ و … . برای آشنایی بیشتر با مدرس دوره اینجا کلیک کنید

سوالات متداول

برای عضویت رایگان در دوره مقدماتی تعبیر خواب، مشخصاتتان شامل نام و نام خانوادگی، عنوانِ رشته و مقطعِ تحصیلی، دین، مذهب و شهر محل سکونت خود را برای ما ارسال کنید.

تاکید: عضویت در این دوره، بدون ارسال مشخصات،‌ امکان پذیر نیست.

ارسال درخواست عضویت:

Telegram
account_circle
پیام رسان ایتا
WhatsApp

13 نظر

فهرست